Pomocy! Ikony w dolnym prawym rogu zniknęły!

Polish Forum

Pomocy! Ikony w dolnym prawym rogu zniknęły!

Postby Joaw on Thu Sep 15, 2011 4:28 am

Witam,
jestem tu po raz pierwszy, ani po angielsku, ani po niemeicku ani po poslku nie znalazłam dotąd właściwej wskazówki.
2 miesiące temu przeszłam na Linux Mint (Katya). Używam na codzien 2 języków. polski jako standard i niemiecki. Prawie za każdym razem, kiedy startuję otrzymuję informację: "Problem z applet tak-a-tak, cancel czy zostawic?"
1. nie rozumiem, dlaczego i po co ciagle takie info 8za kazdym razem inne applet)
2. co wtedy robic, likwidowac czy zostawiac?
3. teraz konkretny, bolesny problem: przy dzisiejszym likwidowaniu "problemu z apletem" l zniknęły mi w dolnym prawym rogu ważne ikony, które ciągle używałam: ikona tastatury, która pozwalała mi przeskakiwac z jednego jezyka na drugi, drukarka, połaczenie internetowe, glosniki, Updates.
PYTANIE - jak je znowu tam umiescic? Nie mam w tej chwili niemieckiej tastatury, krora jest mi bardzo potrezebna, chcociaz na tastaturze w centrum konztolnym są obie, także w Libra-Office-Writer jest niemiekci podany.
Zaktualizowałam software, ale to nic nie dało. Wjechalam i zjechalam kilka razy - tez nic.
Może ktoś wie? ktos, kto np. mieszka w Niemczech?
Dzieki z góry
Joanna

PS. rozkazy z sudo nie działają, bo nie chce sie wstukac passwort
Joaw
Level 1
Level 1

Linux Mint is funded by ads and donations.

Return to Polski (Polish)