Drobne problemy z mintem

Polish Forum

Drobne problemy z mintem

Postby piotrox on Sun Feb 24, 2008 5:11 pm

poruszyłem ogólny temat
problem pierwszy mam zainstalowany wygaszacz ekranu i zamiast on zadziałać to wyłancza mi sie monitor
problem drugi Zinstalowałem xmms-a i zaznaczyłem aby ten plik ( audio)był zawsze skojarzony z tym odtwarzaczem ale to nie dziala pliki audio otwierają mi sie za pomocą Amarokai ten sam problem jest z plikami video Czy to sprawa wersji beta?
piotrox
Level 1
Level 1

Linux Mint is funded by ads and donations.

Re: Drobne problemy z mintem

Postby 9 on Sun Feb 24, 2008 5:37 pm

Nie jest to wina wersji beta (sam mam betę i wszystko chodzi mi idealnie).

wpisz w konsoli:
sudo kcontrol

uruchomi się Centrum sterownia KDE
i spróbuj teraz poustawiać sobie co chcesz.
9

Postby piotrox on Thu Feb 28, 2008 3:50 pm

z wygaszaczem nie moge dac rady ustawiłem w centrum sterowania aby sie właczył automatycznie za 1 minute po tym czasie ginie wskaznik myszki ale wygaszacz nie dziala jak ustawie inne czasy to sie też tak samo zachowuje Teraz to juz nie wiem co można jeszcze zrobić
piotrox
Level 1
Level 1

Postby piotrox on Thu Feb 28, 2008 4:07 pm

Zadziałało a to za sprawą tego że zmieniłem wygaszacz widocznie nie wszystkie typy wygaszaczow dzialaja
piotrox
Level 1
Level 1

Postby piotrox on Sat Mar 01, 2008 4:34 pm

Zauważyłem że to furum jest mało aktywne widocznie jest tylko mala garstka użytkowników Minta a szkoda bo system najbardziej mi przypadl do gustu Poprzednio mialem Ubuntu,Kubuntu, Debiana, Mepisa , Fedore a kiedyś Mandrive, Suse i jeszcze jakies tam
Dziwie się tylko że jest tyle użytkowników Ubuntu i Kubuntu przecież to jest totalny syf
piotrox
Level 1
Level 1

Return to Polish