Budoucí české stránky linuxmintu

Czech Forum

Moderator: KOLEGA

Jaký CMS na web?

WordPress
13
65%
Joomla
2
10%
Drupal
1
5%
Jiný (dej reply)
4
20%

Total votes : 20

Re: Budoucí české stránky linuxmintu

Postby Kagkouro on Sat Dec 22, 2012 10:48 am

majsterkoo wrote:Musím uznat, že něco na tom bude. Ono i ten nový vzhled, co se rýsuje nevypadá až tak špatně, potřeboval by jen pár drobností a byl by i hezký :) .

[to rpet:

Možná by nebylo opravdu špatné poskytnout jejich projektu doménu linux-mint.cz. Je to hodně k zamyšlení, ale na jejich webu pracuje daleko více lidí. Je pravda, že tam nějaké nedostatky jsou, ale ty se během několika měsíců můžou zcela odstranit...]

Moje hlavní výtka je taková menší přehlednost. Jsou tam na bocích panely, které by tam ani být nemuseli. Články by se mohlo alespoň nějakých způsobem rozlišovat mezi CZ/SK.

Takový požadavek je stupidní,jde o česko-slovenskou komunitu a žádné články se na CZ/SK dělit nebudou!!!!Zatím je většina článků v češtině,ale budu rád když budou přibývat články ve slovenčině,a o žádném dělení nebude řeč!Všichni snad umíme číst.Přehlednost je dobrá,boční panely nikomu nevadí!
Dále mám jiný požadavek,stažení odkazové ikony Google+ z webu http://www.linux-mint.cz/
Dále k doméně,myslím že by jí http://www.linux-mint-czech.cz/ neměl měnit,již proto že komunita byla oficiálně Clementem uznána a na linuxmint.com je již zavedena pod touto adresou.To mě doopravdy irituje,když vlastník stránek,kde je rok uvedeno-mějte strpení,stránka je ve výstavbě umí kritizovat vzhled stránek,které mají každý den několik příspěvků a fungují,jsou uznány za oficiální komunitu,a je tam vidět ta práce a píle!Místo toho plkání zde to chtělo tvořit!
K výtkám,jak někdo může mít nějaké výtky k aktivnímu webu,když jeho web je jen ostudou pro český Linux Mint?Jsem zjistil,že kdo nic nedělá,tak si to vynahrazuje kritizováním a hledáním chyb u těch,kteří narozdíl od něj něco dělají!To mě fakt irituje,když vlastník stránek kde rok je uvedeno-mějte strpení,stránky jsou ve výstavbě dokáže kritizovat web kde se doopravdy pracuje!
Kagkouro
Level 1
Level 1

Linux Mint is funded by ads and donations.

Postby majsterkoo on Sat Dec 22, 2012 11:51 am

Nevím, o co ti jde. Slušně jsem řekl, jak to vidím a ty po mě takhle vyjedeš... Nikde jsem neřekl, že by se měl dělit český a slovenský jazyk. Jen jsem řekl, že by bylo dobré nějaké označení, nebo tak... Třeba by se mohlo dát i přepnout na zobrazovaní pouze českých a pouze slovenských příspěvků (nějaký plugin na to). O tom, že je ta doména uznána jako komunitní jsem taky nevěděl, opět nevím, proč takhle drsně... Na linux-mint.cz toho sice moc není, ale je tam přeložených pár příspěvků, nejnovější jsou ohledně Linux Mint 14, novinky v Linux Mint 14, Linux Mint 14 xfce,... jenom jsou skryté.

Opravdu mi je jedno, jak máte řešený web. Ale věř mi, že když tam pošlu nějakého známého, tak mi zachvíli napíše, ať mu to raději řeknu já... Velká část Windows klikačů žije v domění, že Windows je část PC. Na titulní stránce mohli být trvalé odkazy na nejnovější vydání atd... Ovšem tímto názorem opět kritizuji stránky a asi po mě půjde nějaká kritika. Je toho víc a já mám pocit, že ty stránky jsou dělané pro lidi, kteří jsou uživateli linuxu (linux mintu), nikoliv pro lidi, kteří na stránku zabrousí hledat nějaké informace, co to vlastně ten linux (linux mint) je.

Jasně, co já, blbeček, který nedotáhl svůj vlastní projekt má vůbec nárok tohle psát... Jenže si uvědom(te), že právě váš web je uznaný jako komunitní a mohl by tedy nabízet daleko víc.

Nebylo by špatné udělat i překlady mate-desktop.org, Cinnamon stránek, respektive přeložit vlastnosti těhle prostředí a informovat o tom, že byla vydána nějaká aktualizace současné verze...

Osobně to ale vidím tak, že stránky linux-mint-czech jsou spíše takovým zpravodajem se zaměřením na všechno z linux světa... Já jsem si původně přestavoval projekt, jako je ubuntu.cz, kde bude jen ubuntí věci, na ostatní by byl nějaký zvlášť zpravodaj ve vlastní sekci/subdoméně... :roll:
majsterkoo
Level 2
Level 2

Postby satapouch on Sat Dec 22, 2012 12:00 pm

Hoši, v klidu, přece se tu nebudeme dohadovat před Vánoci. Co člověk, to názor, pro ostatní prostředí je skutečně potřeba dávat víc příspěvků, já jedu na Cinnamonu, tak dávám logicky největší prostor jemu. Budu jen rád, když se najde někdo, píšící o MATE např. Fakt je lepší se domluvit a tahat za jeden špagát... :) :) :)
satapouch
Level 1
Level 1

Postby Kagkouro on Sat Dec 22, 2012 12:09 pm

majsterkoo wrote:Nevím, o co ti jde. Slušně jsem řekl, jak to vidím a ty po mě takhle vyjedeš... Nikde jsem neřekl, že by se měl dělit český a slovenský jazyk. Jen jsem řekl, že by bylo dobré nějaké označení, nebo tak... Třeba by se mohlo dát i přepnout na zobrazovaní pouze českých a pouze slovenských příspěvků (nějaký plugin na to). O tom, že je ta doména uznána jako komunitní jsem taky nevěděl, opět nevím, proč takhle drsně... Na linux-mint.cz toho sice moc není, ale je tam přeložených pár příspěvků, nejnovější jsou ohledně Linux Mint 14, novinky v Linux Mint 14, Linux Mint 14 xfce,... jenom jsou skryté.

Opravdu mi je jedno, jak máte řešený web. Ale věř mi, že když tam pošlu nějakého známého, tak mi zachvíli napíše, ať mu to raději řeknu já... Velká část Windows klikačů žije v domění, že Windows je část PC. Na titulní stránce mohli být trvalé odkazy na nejnovější vydání atd... Ovšem tímto názorem opět kritizuji stránky a asi po mě půjde nějaká kritika. Je toho víc a já mám pocit, že ty stránky jsou dělané pro lidi, kteří jsou uživateli linuxu (linux mintu), nikoliv pro lidi, kteří na stránku zabrousí hledat nějaké informace, co to vlastně ten linux (linux mint) je.

Jasně, co já, blbeček, který nedotáhl svůj vlastní projekt má vůbec nárok tohle psát... Jenže si uvědom(te), že právě váš web je uznaný jako komunitní a mohl by tedy nabízet daleko víc.

Nebylo by špatné udělat i překlady mate-desktop.org, Cinnamon stránek, respektive přeložit vlastnosti těhle prostředí a informovat o tom, že byla vydána nějaká aktualizace současné verze...

Osobně to ale vidím tak, že stránky linux-mint-czech jsou spíše takovým zpravodajem se zaměřením na všechno z linux světa... Já jsem si původně přestavoval projekt, jako je ubuntu.cz, kde bude jen ubuntí věci, na ostatní by byl nějaký zvlášť zpravodaj ve vlastní sekci/subdoméně... :roll:

Za prvé,proč tak ostře,protože narozdíl od jiných kteří čtou třeba jen poslední stránku,jsem si dal práci přečíst diskusi od začátku a tím pádem sem si mohl udělat jasný úsudek.Za druhé,píšeš projekt jak Ubuntu,a víš co těší nás?Že k nám chodí i Ubunťáci,protože u nás najdou dost zajímavých článků.nechceme nikoho kopírovat,Ubuntu bude inspirace v založení OS,ale styl jejich stránek ne,máme svůj styl.A není to tak,všechny články jsou o Mintu či o programech které se v Mintu používají.A u nás nejsou informace o vydávání nových verzí či aktualizacích?????Překlady....asi bys mohl pochopit,co vše jsme stihli za pouhé dva měsíce,nejde vše najednou.A ano,naše stránky jsou hlavně pro uživatele Mintu,a ne pro widlisty:)))))Udělej si taky čas jako já a přečti si dikusi od začátku a pak zkus napsat žes ty něco napsal slušně a já vyjel:))ne,já četl celé,a proto jsem to napsal tak jak to cítím z celé diskuse,ne jen z posledních dvou stránek!Ale jediné co dodám,že tento příspěvek ač sem odpovídal tobě je spíš cílen a myšlen na rpet!
Kagkouro
Level 1
Level 1

Postby Kagkouro on Sat Dec 22, 2012 12:45 pm

satapouch wrote:Hoši, v klidu, přece se tu nebudeme dohadovat před Vánoci. Co člověk, to názor, pro ostatní prostředí je skutečně potřeba dávat víc příspěvků, já jedu na Cinnamonu, tak dávám logicky největší prostor jemu. Budu jen rád, když se najde někdo, píšící o MATE např. Fakt je lepší se domluvit a tahat za jeden špagát... :) :) :)

Ale ano,pokud se odpoutá od arogant rpeta,a uvědomí si že kritizovat je mnohem lehčí než tvořit,a bude mít zájem napsat článek třeba o Mate či Xfce,či o něčem jiném,není problém mu dát prostor k článkům!
Kagkouro
Level 1
Level 1

Postby Kagkouro on Sat Dec 22, 2012 1:08 pm

Karel Trávníček wrote:Dobrá
děkuji za vysvětlení a za pár rozhovorů. Ono stěžovat si že se nic neděje a na oficiálním fóru mít 7 příspěvků o lecčem hovoří, když z těch 4z nich jsou reklama na vlastní projekt. Já určitě rád pomůžu, ale tam kde to dává smysl.

No ty seš asi nejlepší exot ze všech,Ubunťák co kritizuje,taky nic neděláš a soudíš nový projekt dle příspěvků,suď podle čtenosti článků,ale to radši neuděláš,páč by ti sklapla čelist,tak si radši vem Unity pod paždí a kráčej dál svou osamělou cestou,experte:))))A ještě ty exšperte multifunkční,když si zakládáš na našem forum tolik nicků,nauč se měnit IP adresu ty piráte:DDDDD To je Barbarosa,Unity z Karibiku,Korzár z Canonicalu..na tebe sem čekal celej život princi trávníčku:DDDD Hlavně že v Ubuntu světu si chytil deportaci bez možnosti návratu,se jim nedivím,a se zelenou kartou nepočítej,ani u nás:)))))Klapání držkou ti jde jak turbíně od Siemensu,ale to jak tak vše:DDDD Ještě mi řekni z které dimenze si sem pronik,páč to musela být průrva jak Pacifik,to si musel mít ďáblův inštrument aby se ti to podařilo,to ani Trolové neuměj,ale já zapomněl,kam se hrabou Trolové na vyhoštěné fajnšmejkry od Canonicalu:DDDD A vážený Hardpysku,až budeš odpovídat,doporučuji následující postup,v příkazovém řádku počítej do deseti,pokud to je problém,stačí do pěti,pak se nadechni,podívej se do zrcadla,zabal svůj deb baťoh,opět počítej aspoň do pěti,a pak radši vypni svůj lapťop a běž radši spát!:DDD
Kagkouro
Level 1
Level 1

Postby Kagkouro on Sat Dec 22, 2012 2:36 pm

rpet wrote:http://www.linux-mint.cz se NIKDY neprohlasovala za oficialni stranky komunity Linux Mint v CR - chces-li laht, delej to chytre. toliko za prve.

za druhe, posuzuj jenom to, cemu rozumis: ano, v tuhle chvili jsou stranky na moji domene nedodelane. proc, to nevim. od toho tu je majsterkoo. nic mene, Vase stranky jsou ukazem designu z devadesatych let, bez urazky. pokud neveris, dej si na webtrh do web-designu prosbu o kritiku stranek a uvidis, co za reakce se na vas snese ;)

domenu vam nedam, nevidim k tomu duvod. zbytecne jste rozdelili sili na dva samostatne projekty - zcela nelogicky. a pokud vase neoficialni kominita musi mit sponzora, aby mohla mit stranky? kriste, 25kc/mesic u wedosu vam klidne mohlo stacit. no, hlavne, ze se umite pochvalit, to je dulezite.

hodne zdaru.

Zdravím do Javorové země,oni tě tam ještě přijmuli???Řiď se tvojí radou a posuzuj také jen čemu rozumíš,to znamená ničemu a emigračnímu v Torontu:)))Doménu si nech,nikdo jí nechce,naše je oficiálně uznána Clementem,takže kdo by co dělal s tvojí.Naše je z devadesátých let,tvoje z let zkoumání zneviditelnosti:))))Ty jsi fakt brácha trotla prince Trávníčka,jen tak můžeš napsat že jsme neoficiální,asi neznáš linuxmint.com a čtení je pro tebe průjezd odpadovou rourou,neoficiální je tvoje již bezcenná doména!Ano.umíme se pochválit,protože je za co,za pouhé dva měsíce jsme dokázali víc než ty.Ale chápu,ono chlastat celej den javorovej sirup,mazat si zadek zázvorem,starat se o deset dětí dá zabrat i silnějšímu páníškovi než ty..ale ještě ti zbejvá síla na to cenit zuby a cvakat vykloubenou kušnou.Mintu zdar a prosím,tu doménu si dej do aukce,je po ní krutá poptávka:DDDD Jinak v Africe berou Asgardy na stavbu nových železničních pyramid,platí dost,mohl bys to zkusit,letenku z Toronta ti prej uhradí:)))Kdyby si poslouchal Tora,on ti to poudal že přílišná hibernace škodí,že když to přeženeš,aj šedá kůra se ti odloupne.a tys neposlouchal,neposlouchal a neposlouchal,a teď ti krom šedé kůry slezl i paznecht na pravém kopytu:) Ale nevěš hlavu,neboj,bude líp,vyměněj ti v tykvi procesor a budeš pak ouplně novej restart:))
Last edited by Kagkouro on Sat Dec 22, 2012 3:21 pm, edited 1 time in total.
Kagkouro
Level 1
Level 1

Postby max1m on Sat Dec 22, 2012 3:15 pm

Ahojte. Takze prichadzam tu v mieri a nehodlam sa hadat. Vsimol som si mozno pred mesiacom, ze sa tu buduje nejaka ta ceska komunita ohladne Linux Mintu. No vsimol som si iba jednu a to linux-mint-czech.cz. Vosiel som na tie stranky a uvidel som skaredy design. Tak som sa rozhodol, ze skusim nieco naklikat v Inkscape, naklikal som, postol na Google+ a chytilo sa to. Tak sa natom zacalo pracovat a bude novy design. Nehovorim ze bude najlepsi a najkrajsi, ale bude novy. Tolko o tom, ako som sa dozvedel o linux-mint-czech.cz.

Tak som sa dozvedel ze tu bola predtym nejaka "komunita" linux-mint.cz o ktorej som sa dozvedel, az ked som sa dostal do kontaktu s chlapcami z linux-mint-czech.cz. Hned mi v hlave skrsol napad, ze preco to nespojit, no tak som sa zacal dozvedat, ze ako sa tu bojuje a hada. Dnes som pozrel do tohto fora a pomyslel som si ze su tu chlapci, ktori maju 10 rokov a hadaju sa o tom, ze akej farby je ruzova hracka.

Takze moj :idea: plan/napad/pokus (snad ma neukamenujete), co tak sa prist dohodnut do nasej jabber miestnosti o buducnosti, pretoze byt rozdeleny na 2 komunity a stale sa iba hadat je podla mna HLUPOST a hlavne velka SKODA. Stanovme si nejaky cas, datum a podme nromalne pokecat bez agresie a roznych vybusnych viet. Predpokladam ze sme inteligentni ludia a budeme sa vediet dohodnut. Kazda pomocna ruka je fajn, ci aktivne alebo neaktivne, ale je :!: :!: :!:

Takze chlapci, ktori pochadzaju z linux-mint.cz dojdite do nasej jabber miestnosti, pre dohodu co dalej. Prosim.

room: linux_mint_cz_a_sk
server: conf.moc6.cz

Vopred dakujem a pozdravujem CZ a SK.
max1m
Level 1
Level 1

Postby majsterkoo on Sat Dec 22, 2012 4:00 pm

Já se určitě s nikým spojovat nebudu. Připadá mi, s prominutím, že v týmu linux-mint-czech.cz je někdo, kdo si potřebuje honit ego a urážet všechny, kteří chtějí kritikou říct, co je třeba zlepšit.
majsterkoo
Level 2
Level 2

Postby max1m on Sat Dec 22, 2012 4:21 pm

majsterkoo wrote:Já se určitě s nikým spojovat nebudu. Připadá mi, s prominutím, že v týmu linux-mint-czech.cz je někdo, kdo si potřebuje honit ego a urážet všechny, kteří chtějí kritikou říct, co je třeba zlepšit.

Hmm. Tak fajn. Tak sa ospravedlnujem ze som dal navrh na spojenie, a ospravedlnujem sa za ludi, ktori reagovali expresivne. Ked to je tvoje posledne slovo tak OK. Skoda. :(
max1m
Level 1
Level 1

Postby radovan.kopca on Sat Dec 22, 2012 4:31 pm

majsterkoo wrote:Já se určitě s nikým spojovat nebudu. Připadá mi, s prominutím, že v týmu linux-mint-czech.cz je někdo, kdo si potřebuje honit ego a urážet všechny, kteří chtějí kritikou říct, co je třeba zlepšit.

A keď poviem prosím?
radovan.kopca
Level 1
Level 1

Postby rpet on Mon Dec 24, 2012 7:35 pm

majsterkoo wrote:Možná by nebylo opravdu špatné poskytnout jejich projektu doménu linux-mint.cz. Je to hodně k zamyšlení, ale na jejich webu pracuje daleko více lidí. Je pravda, že tam nějaké nedostatky jsou, ale ty se během několika měsíců můžou zcela odstranit...

jiste ze by to slo, ale nepujde to - sami rekli, ze nemaji zajem. tim to beru za vyreseny... poskytl jsem domenu a VPSko, oboji s nejakym zamerem. >>> ted udelam malou vsuvku, a neco se vam vsem pokusim vysvetlit:

uz delsi dobu pracuju v zahranici, vse, co mam, jsem si musel vydrit odzdola. nikdo mi nic zadarmo nedal. rozjel jsem uspesne hostingovou firmu, kterou jsem prodal za pomerne dobry peniz - a delal jsem na ni s jednim freelancerem design. bylo to jednoduche, moderni, ucelne a slapalo to. jiste, nekodovali jsme to sami, ani nerezali, vyuzili jsme smart sablonu a tu jsme pak prekodovali dle vlastnich pozadavku. proto si myslim, ze web-design nejak davam a umim jej posuzovat. proto ta kritika.

zivot v zahranici, kde jsem musel zacit prijimat jine styly prace, jina reseni, jinou kulturu, me naucil jednu hodne neprijmenou vec: stal se ze me sebevedomej hajzl, kterej rika veci tak, jak jsou. ano, mozna znim arogantne. proste nejsem zvykly vecio balit do pozlatka, a delat, jak je vsechno cool and nice. bohuzel, ne vsem se to libi. to me samozrejme mrzi, ale neminim s tim nic delat. muj styl reseni projektu se mi maximalne osvedcil, a nemam ani ten nejmensi duvod z nej utikat. to, ze si nekdom jiny zvoli jiny styl reseni a brani ho zuby nehty chapu. a nevadi mi to. proste to tak beru.

>>> a ted navrat k tematu:

kdyz neco delam, mam uz dopredu plan, proc to delam, a co od toho ocekavam. proto jsem to posadil na VPSko od Savany. zatim. az nastartuju dalsi projekt, jsem to chtel nasadit sem do UK, kde si server nastavim dle sveho tak, aby parametry odpovidaly tomu, co se od toho ceka. tedy sviznost, nelimitovany procesy php, nadlimitni memory a konektivitu v ramci evropy 3x10GB na pateri. linux-mint by z toho sebral samozrejme minimum, proto uz od zacatku nepozaduji zadne platby - me se ten pripadny provoz na te domene vrati jinudy a jinak.

majsterkoovi jsem jasne rekl, ze ma rok casu si na te domene hrat. pak se k tomu vratim a reknu, zda se bude pokracovat, ci nikoliv. pokud se rozhodne presunout svuj obsah jinam, je mi to jedno.

pokud se rozhodne pod domenu nekoho prijmout, je mi to jedno.

uz na zacatku jsem jasne rekl, ze jsem ochotny za vas poresit technologickou stranku veci zdarma - a to vite, protoze jste si to cetli. a take jste cetli, ze se neminim venovat ani obsahu. proste nemuzu. delam pro velkou nadnarodni firmu, a to nese svoji dan. proste nemam cas. a pokud nejaky mam, venuji ho rodine. sorry.

za dalsi, jasne jsem rekl, ze pokud budu mit cas, udelam i design webu. bohuzel, nestiham. mrzi me to, ale proste to tak je.

a co se domeny tyce: neminim ji nechat expirovat. je to dobra domena.

preji vsem v ramci me arogance stastne a vesele svatky.
rpet
Level 3
Level 3

Postby rpet on Mon Dec 24, 2012 7:42 pm

Kagkouro wrote:Zdravím do Javorové země,...

tvuj komentar necham bez odezvy az na jednu vyjimku: pokud jsi me chtel nejakym zpusobem upozornit na to, ze se nachazim na uzemi Kanady, pak te zklamu. nenachazim. uz docela dlouho se pohybuju na uzemi UK.

preji ti hezke proziti vanocnich svatku, bez stresu a navalu vzteku. :wink:
rpet
Level 3
Level 3

Postby rpet on Mon Dec 24, 2012 7:50 pm

max1m wrote:Ahojte. Takze prichadzam tu v mieri a nehodlam sa hadat. Vsimol som si mozno pred mesiacom, ze sa tu buduje nejaka ta ceska komunita ohladne Linux Mintu. No vsimol som si iba jednu a to linux-mint-czech.cz. Vosiel som na tie stranky a uvidel som skaredy design. Tak som sa rozhodol, ze skusim nieco naklikat v Inkscape, naklikal som, postol na Google+ a chytilo sa to. Tak sa natom zacalo pracovat a bude novy design. Nehovorim ze bude najlepsi a najkrajsi, ale bude novy. Tolko o tom, ako som sa dozvedel o linux-mint-czech.cz.

Tak som sa dozvedel ze tu bola predtym nejaka "komunita" linux-mint.cz o ktorej som sa dozvedel, az ked som sa dostal do kontaktu s chlapcami z linux-mint-czech.cz. Hned mi v hlave skrsol napad, ze preco to nespojit, no tak som sa zacal dozvedat, ze ako sa tu bojuje a hada. Dnes som pozrel do tohto fora a pomyslel som si ze su tu chlapci, ktori maju 10 rokov a hadaju sa o tom, ze akej farby je ruzova hracka.

Takze moj :idea: plan/napad/pokus (snad ma neukamenujete), co tak sa prist dohodnut do nasej jabber miestnosti o buducnosti, pretoze byt rozdeleny na 2 komunity a stale sa iba hadat je podla mna HLUPOST a hlavne velka SKODA. Stanovme si nejaky cas, datum a podme nromalne pokecat bez agresie a roznych vybusnych viet. Predpokladam ze sme inteligentni ludia a budeme sa vediet dohodnut. Kazda pomocna ruka je fajn, ci aktivne alebo neaktivne, ale je :!: :!: :!:

Takze chlapci, ktori pochadzaju z linux-mint.cz dojdite do nasej jabber miestnosti, pre dohodu co dalej. Prosim.

room: linux_mint_cz_a_sk
server: conf.moc6.cz

Vopred dakujem a pozdravujem CZ a SK.

zadna spoluprace neni predem zabita, to je samozrejme. proto opet mohu nabidnout spickove technologicke zazemi plus domenu - zdarma. pokud o to bude ve vsi slusnosti zajem, lze jednat. o jine forme spoluprace v tuto chvili bohuzel nemohu uvazovat - skutecne bych nedodrzel to, co bych slibil.
rpet
Level 3
Level 3

Postby rpet on Mon Dec 24, 2012 7:53 pm

radovan.kopca wrote:

A keď poviem prosím?

byt tebou, zatim bych s tou prosbou pockal. vyckejme na reakci druhe strany. bude-li ve stejnych intencich, jake zde predvedl jeden clen druheho tymu, pravdepodobne bude odpoved na tvoji prosbu - alespon z moji strany - necekane jasna a strucna.

nic mene diky za snahu, tu si cenim. preji hezke vanoce.
rpet
Level 3
Level 3

Postby satapouch on Wed Dec 26, 2012 11:48 am

Přeji hezké už skoro po vánocích,
Teď budu chvilku mluvit za onu "druhou stranu". Jak jsem psal v příspěvcích před Vánoci, naše ruka je stále podaná a uznávám, že poté některé reakce z naší strany byly "nepřiměřené", čímž se za ně omlouvám a činím tak další krok k "mírovému" jednání, neboť toto rozdělení opravdu není dobré. Rpet tu psal docela rozumně a ani my nechceme žádné další půtky a hádky a vzájemné osočování. Je tedy potřeba si opravdu popovídat, a to nejlépe live, nic proti fóru, ale není to to pravé. Rozumný návrh byl od Maxe a zbývá jen domluvit den a hodinu a není co řešit. Mintu zdar! :) :)
satapouch
Level 1
Level 1

Postby majsterkoo on Wed Dec 26, 2012 1:37 pm

Když já zrovna jabber nemusím... A na linux-mint.cz jsme momentálně dva, takže žádná velká pomoc by se stejně nekonala... Krom toho ty vaše stránky mají jiné zaměření, než jsem si představoval původně já. Články měli být někde jinde a na hlavní stránce měly být informace ohledně aktuálních verzí, jejich vlastnosti atd... viz. ubuntu.cz, ubuntu.com, fedoraproject.org, debian.org atd atd...
majsterkoo
Level 2
Level 2

Postby rpet on Wed Dec 26, 2012 7:35 pm

popovidat si lze vzdy a ocemkoliv. dejte k irc den a cas, pokud to bude vecer, dostavim se (pokud nebudu sedet v letadle ci tak neco)...
rpet
Level 3
Level 3

Postby Elisa on Fri Jan 04, 2013 4:26 am

@majsterkoo:
OMG :shock:
Ty tvoje kidy, ty jsou fakt ... :roll:

Koukam, ze od te doby, co jsem tu byla naposled, je zde peknej chaos :lol:
A na margo jabberu:

jabber je xxx krat vice cool, nez takove derave sra...ky jako ICQ, Skype a jine sr...y :!:
Vyhledejte si porovnani jabberu a ostatnich vys zminovanych sr...k a pochopite (snad).
Take Torchat je hodne cool, take doporucuji.

A na margo jake CMS ?

Mam zkusenosti s velice cool CMS - "CMS MS" aneb "CMS Made Simple". Doporucuji, za ten cas to stoji.
A proc je IMO "CMS MS" cool ?

Je to CMS, ktere je v zakladni sestave na pul cesty mezi sra...kou typu wordpress apod. a na pul cesty k prilis komplikovanemu a pro proggramatory pouze vhodnemu treba Silverstrips ci jine mamuti programator. frameworky.

Cili v CMSMS si hodne veci udelate a prizpusobite sami, ale je to i diky skvelemu foru (je tam solo sekce cesky/slovensky) dobre zdokumentovane a velice rychle se naucite, aak i diky SMARTY 3 si dokazete udelat cool design s ruznymi doplnky atd.
Stoji to za to se to naucit ! :)
Linux/Unix is about freedom, Windows about slavery.

md5 / sha1 check [how-to for NEWBIES] :idea:

Image
Score: 43 I have some hippie in me. Cool, man 8)
Take the elitemrp.net "Are you a Hippie?" Test
Elisa
Level 6
Level 6

Postby rpet on Fri Mar 29, 2013 5:31 pm

domena linux-mint.cz byla smazana z hostingu a DNS. obsah jsem smazal, vcetne databaze - nestalo to ani za tu zalohu.
rpet
Level 3
Level 3

Linux Mint is funded by ads and donations.

Previous

Return to Čeština (Czech)