Moderátoři české sekce tohoto fóra...

Czech forums

Moderator: KOLEGA

Moderátoři české sekce tohoto fóra...

Postby majsterkoo on Tue Dec 25, 2012 9:11 am

Nazdar hoši. Nevím, komu ještě přišla tato zpráva a ani nevím, zda se již nějaká skupinka nedomluvila... Ovšem, dnes mi došla soukromá zpráva, ve které mě kontaktoval Vincent, abych doporučil nějaké 2 osoby, které umí anglicky (pro komunikaci s hlavními adminy), aby se ujali moderátořiny na tomto fóru. Pokud si chcete počíst, zpráva byla následující:

Code: Select all
Dobrý den,

Těšíme se na jednu nebo dvě osoby až středně českého jazyka sekci tomto fóru. Ti lidé musí být schopni číst a psát anglicky, takže mohou snadno komunikovat s adminy. Já jsem doufal, že angličtina je v pořádku s tebou, protože jsem si netroufám věřit Google přeložit mnohem dále, než toto

Pokud nejste spokojeni s komunikací v angličtině, já to chápu. Děkuji za přečtení tohoto daleko, a pokud budete mít nějaké lidi na českého jazyka sekci tohoto fóra, které si myslíte, že by mohli udělat dobrý moderátora vítám váš vstup na to.

So the reason I'm contacting you is that you are one of the more active members on the Czech language section of the forum, and we're looking for one or preferably two members to take on the role of local moderator for that section. Motivation for this is that currently it seems heated discussion, perhaps not fully constructive, is ongoing in a topic in the Czech section (viewtopic.php?f=154&t=99152&start=140) and none of us admins and global moderators speak Czech 

Could you recommend any members you think would make a good moderator for the Czech section? And would you be interested yourself in the role of local moderator for this section? The language barrier makes it hard for us to see who would be a match for this role. Ideally we would have two local moderators that are recognized by the community. Two, because moderating is easier to do if you have somebody you can discuss things with.

I'd be happy to answer any questions you have about the role if you are interested. For now let me also wish you happy holidays!

Regards,
Vincent

Bylo by dobré, kdyby se tady nějací zájemci přihlásili. Z mého pohledu by bylo dobré, kdyby měli alespoň nějakou aktivitu na fóru, například Level 2 a výše,... Krom toho by to mohl být někdo, kdo si je jistý tím, že se dokáže bez translatoru bezproblémově domluvit s adminy... :)
majsterkoo
Level 2
Level 2

Linux Mint is funded by ads and donations.

Re: Moderátoři české sekce tohoto fóra...

Postby rpet on Tue Dec 25, 2012 12:39 pm

Bude fer se priznat, ze tuto zpravu asi dostalo vice lidi a muzu za to ja. jde o to, ze jsem pozadal o BAN pro jednoho zdejsiho diskutera, ktery nejspis nepochopil, ze cituji sama sebe "irregular and rude verbs are out of range on all community forums around the world and I cannot accept something like that. Please ask the moderators to follow board rules and take some action prevent similar posts".

nacez tedy vincent zjistil, ze nemame moderatora, a tak mi poslal onen dotaz - diky moji angline poznal, ze ziju asi nekde jinde, nez zrovna v cr - jestli nechci delat moderatora.

zdvorile jsem mu podekoval a popravde odpovedel, ze bohuzel nemam na takovou cinnost cas. proto poslal zpravu i vam, ostatnim.

arogantni kritika je jedna vec, urazky a zesmesnovani konkretnich clenu fora vec druha. pevne doufam, ze ona dotcena komunita s retorikou a jednanim onoho konktretniho cloveka nesouhlasi prinejmensim stejne, jako ja.

hezke svatky...
rpet
Level 3
Level 3

Return to Czech