Linux Mint Türkiye Yeniden Yayında!

Turkish Forum

Linux Mint Türkiye Yeniden Yayında!

Postby wiper on Tue Feb 23, 2010 7:10 pm

Uzun bir aradan sonra (1.5 sene) yenilenen ekibi ve daha da şeffaf bir yönetim anlayışı ile Linux Mint Türkiye yeniden, kaldığı yerden, aynı heyecanla tekrar yayına başladı. Yenilenen bir çok özelliğin yanında değerlerimizden, özgürlükten, topluluk olma bilincinden ve en önemlisi topluluğun çıkarlarının kişisel çıkarlarımızdan daha önemli olduğunun bilincinden hiç bir zaman ödün vermedik.

Sizde yeniden bu toplulukta yerinizi alabilir, Linux için, özgürlük için bir adım atabilirsiniz. Eski üyelik bilgileriniz ile foruma giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buradaki bağlantıdan şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

Yenilenen hizmetler ve yeni yönetim anlayışı hakkındaki düşündüklerimizi buradaki bağlantıdan öğrenebilirsiniz. Artık OpenID kullanıcıları da Linux Mint Türkiye platformuna mevcut üyelikleri ile giriş yapabiliyorlar. Bu konu hakkında ayrıntılı bilgiyi buradaki bağlantıdan, topluluk tarafından daha önce belirlenen forum kurallarını ise buradaki bağlantıdan öğrenebilirsiniz.

Her şey ilk önce tıpkı eskiden olduğu gibi Linux için, özgürlük için,topluluk arasındaki kaybolan dostluğu yeniden perçinlemek için. Hepsi ve daha fazlası için Linux Mint Türkiye.

http://www.linuxmint.org.tr
http://forum.linuxmint.org.tr

Linux Mint Türkiye
wiper
Level 1
Level 1
 
Posts: 2
Joined: Tue Feb 23, 2010 7:05 pm

Linux Mint is funded by ads and donations.
 

Return to Türkçe (Turkish)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests