Досить проблематично увійти у Linux Mint

Ukrainian Forum
BaZzina
Level 1
Level 1

Досить проблематично увійти у Linux Mint

Postby BaZzina » Mon Dec 21, 2015 11:23 am

Вітаю всіх. Маю таку проблему, після обрання в меню grub ОС Линукс минт, за правилами повинна завантажуватись ОС, але я її можу завантажити з 2-го раза в кращому випадку. Ось сьогодні в мене вийшло її запустити з 5-го раза. Після обрання Линукс Минт в груб, вимикається під світка екрана і все, індикатори клавіш горять, під-світка тачпада горить але система не грузиться, або грузиться я не знаю, проте дисплей просто чорний. Можу чекати 10 хвилин и все одно нічого не змінюється, жму на всі клавіші, абсолютно нічого не змінюється і не пищить або щось. Драйвера на відеокарту стоять рекомендовані, до цього була убунта 14.04 цим не страждала і драйвера теж буди рекомендовані, а ще до того, була elementary os freya так в неї була та ж проблема що й і зараз з мінтом. Я не знаю, може це проблеми усіх дистрибутивів, які основані на убунту, я гадав що линукс минт буде стабільніше працювати за убунту.
Отже моя конфигурація:
ОС - Linux Mint cinnamon 17.2 64 bit
Ноутбук HP pfvilion dv6 з AMD radeon 6620g+6750m, CPU AMD A8, 6 гб озу, без UEFI.

n2011all
Level 1
Level 1

Re: Досить проблематично увійти у Linux Mint

Postby n2011all » Sat Mar 05, 2016 11:37 am

Я б порадив все ж таки краще поставити мінт с десктопом MATE - працює бездоганно :D
В Вашому випадку можна пробувати відновити систему (меню груб - при загрузці)
але як показує практика краще все ж перевстановити все з нуля
деякі речі можете подивитися в моїй підборці (там все перевірено практично)
розташованій тут
http://orion-15.zzz.com.ua/forum/viewtopic.php?f=6&t=13
Бажаю успіхів.

Return to “українська мова (Ukrainian)”